Webdesign

Prezentujete svou firmu na internetu tak, jak si zaslouží?

Vytvořím pro vás responzivní webové stránky či e-shop pro počítačová i mobilní zařízení, na kterých vaši zákazníci jednoduše najdou vše potřebné.

Jaké weby tvořím?

Specializuji se především na weby informativního typu, firemní vizitky či portfolia vašich prací. Poradím si ale i s e-shopy.

Vše stavím na platformě WordPress.

Sestavím pro vás web dle vašich přání. V případě potřeby pomůžu s fotografiemi a texty.

Postarám se o SEO tak, aby o vás vyhledávače věděly. Web navíc propojím i s účinným nástrojem Google Analytics, díky čehož budete mít přehled o tom, jak se vaši zákazníci na webu chovají, na co nejčastěji klikají a kde naopak vaše stránky často opouští.

K tomu všemu mě budete mít i po dokončení webu k ruce v podobě webmastera – to znamená, že když bude potřeba aktualizovat informace, udělám to za vás. Vy se tak můžete naplno věnovat tomu, v čem podnikáte. Nezní to skvěle?

Kolik web bude stát?

To záleží, co od svého webu očekáváte. Při úvodní konzultaci si popovídáme o tom, jakého cíle svým webem chcete dosáhnout a podle toho si řekneme, jaká varianta pro vás bude nejvýhodnější.

Nebojte. Nebudu vám za každou cenu nutit tu nejdražší možnost. Jen upřímně doporučím řešení přímo pro vás.

Níže přikládám orientační ceník, abyste si udělali alespoň obrázek.

mini

Jednostránkové weby se základními informacemi (představení vás, vašeho podnikání, služeb, kontaktní formulář apod.)

od 10 000 Kč*

Basic

Webové stránky s až 5 podstránkami se základními funkcemi (představení vás, vašeho podnikání, služeb, kontaktní formulář, vícejazyčné varianty, apod.)

od 15 000 Kč*

Extra

Rozšířené webové stránky s 6 a více podstránkami a pokročilými funkcemi (např. online rezervační systém apod.)

od 30 000 Kč*

E-shop

Individuální e-shopové řešení odpovídající vašim potřebám. Cena e-shopu je velmi orientační. Konečnou cenu stanovuji po úvodní konzultaci.

od 10 000 Kč*

Všechny balíčky obsahují:

Responzivní design pro počítačová i mobilní zařízení;

Zabezpečení webu proti viru, spamům a malwaru;

 Zajištění potřebné grafiky;

Nastavení Cookies lišty;

Základní SEO;

Propojení s Google Analytics, případně nasazení dalších měřících kódů;

Služby webmastera po dobu jednoho roku zdarma.

Navíc ode mě dostanete 20% slevu na mé online marketingových služby, abyste o svém novém webu mohli dát vědět světu.

* V ceně nejsou zahrnuty náklady na nákup domény a webhostingu u poskytovatele služby (orientačně se pohybují okolo 1 000 Kč/rok).

Jak je to s placením?

Tak především – úvodní konzultace k webu je vždy zdarma! A to i když se rozhodnete mé služby nakonec nevyužít.

Až potom, co se dohodneme na konkrétním řešení, vám pošlu fakturu na 50% dohodnuté částky. Po jejím uhrazení se pouštím do práce a během pár dní vám posílám první nástřel toho, jak váš web může vypadat. Následuje prostor pro vaše připomínky, podle kterých zapracovávám úpravy. A nebojte se – je to váš web, a proto se nebojte říct, co vám na něm chybí nebo co byste chtěli ještě doladit.

Ve chvíli, kdy zvednete palec a odsouhlasíte to, pošlu vám fakturu na zbylou částku a ihned po jejím uhrazení web spustím naostro.

V případě, že během prvního roku budete potřebovat aktualizovat informace na stránkách, jednoduše napište e-mail a já to udělám za vás. A to zdarma.

Na závěr nezapomeňte o svém novém webu dát vědět vašim cílovým zákazníkům a využijte slevy 20% na mé marketingové služby.

 

Tak co? Jdeme do toho?

 

"